En son ne zaman duygularınızı güven ve cesaretle gösterdiniz?
Belotero®, yaşınızdan ve bireysel ihtiyaçlarınızdan bağımsız olarak kendinizi cildinizde daha iyi hissetmeniz için yapılmıştır. Belotero® ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanmış geniş bir hyaluronik asit dolgu maddesi serisi sunar. Yüz ifadelerini veya duygularını kaybetmeden doğal görünümlü sonuçlar verir. Güzel, mutlu ve göz alıcı hissetmekle ilgili özlediğiniz şeyleri geri getirin.

Çünkü yaşınıza ve güzelliğinize sahip çıkma şansınız var.

Yaşlandıkça vücudumuzda bulunan doğal cilt nemlendiricilerinin (hyaluronik asit gibi) üretimi yavaş yavaş azalır. Cildimiz, önce ince çizgiler ve daha sonra kırışıklıkların oluşmasıyla bir zamanlar var olan genç, pürüzsüz ve göz al ıcı formundan uzaklaşır. Kolajen ve elastinin seviyeleri azaldıkça cildimiz zamanla esnekliğini daha fazla kaybeder. Bu sayede cildin kalitesi azalır, yüzümüzün hacmi azalır ve genel olarak genç görünümden uzaklaşılır. Aynı zamanda, yaşlandıkça kemik yapımızda değişir ve bu değişim yüz özel liklerimizin kademeli olarak değişmesine neden olur.

Belotero® Serisi nedir ?

Belotero® özel bir hyaluronik asit dolgu malzemesi serisidir ve uzun etkili - doğal görünümlü sonuçlar isteyen herkes için doğru seçimdir. Belotero® dolgu serisi, cilt ile mükemmel bir şekilde bütünleşir ve yüzünüzün doğal şeklini bozmadan ince, pürüzsüz sonuçlar verir.

Belotero® sizin ihtiyaçlarınıza göre geniş bir yelpazede farklı hyaluronik asit dolgu maddeleri sunar. Dolgu cildinin farklı tabakalarına çok ince bir iğne ile uygulanır. Yüzün, cildimizin kalınlığının değiştiği ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak farklı gereksinimleri olan farklı alanları vardır. Bu nedenle, doktorunuz örneğin perioral çizgilerin tedavisi için Belotero serisinden bir ürün seçerken, derin nazolabiyal katlantılar için kullandığından farklı bir ürün seçebilir.

Hyaluronik Asit Nedir ?

Hyaluronik asit (HA) cildimizin doğal nemlendiricisidir; Gündüz ve gece kremlerinde rastlamış olabilirsiniz. HA, cildin nemini sağlayan su molekülleriyle bağlanarak cildin sıkılığını sağlar. Zamanla, cilt doğal özelliğini kaybederek gevşemeye başlar. HA cildimize bir krem veya serum olarak uygulandığı zaman, HA cildimizin tüm katmanlarına geçemez.

Cilt görünümünü gerçekten değiştiren bir sonuç, anında, kalıcı ve gerçekten belirgin etkiler için HA cildin farklı katmanlarına enjekte edilmelidir.

Kendinizi ve Başkalarını Şaşırtın

Belotero® dolgu maddeleri serisi kullanılarak yapılabilecek tahmin edebileceğinizden çok daha fazla çeşit tedavi seçeneği vardır. Kırışıklıkları doldurmanın dışında, dolgu maddeleri cildinizi hidrate eder veya gerektiğinde yüz hacmini daha iyi hale getirebilir.

Derin katlantıları hafifletmek

Derin katlantılar söz konusu olduğunda, nazolabial katlantılar çoğu kez zaman içerisinde daha belirgin hale geldiğinden çoğu kadını rahatsız eden katlantılardır. Belotero® serisi, bu derin katlantıların ince, düzgün bir şekilde düzeltilmesi için kullanılabilir.

Yüz simetrilerinin tazelenmesi ve kırışıkların tedavisi

Yüze yaşlı bir ifade veren tek bir katlantı değildir. Belotero® serisiyle kombine bir tedavi, kırışıklıkları azaltabilir, konturları yeniler ve genel olarak genç bir görünüm için dudakları yeniden tanımlayabilir.

Yeniden taze ve dinlenmiş olarak görünmek

Güzel gözler, güzelliğimizin vazgeçilmez  bir parçasıdır. Belotero® serisi ile yapılan bir tedavi, hassas göz bölgesinde yaşlanmanın belirtilerini azaltmaya yardımcı olabilir*.

Hangi dolgu kişisel ihtiyaçlarınızı karşılıyor?

ÜST