DeAge EX Nedir ?

Dermatolojik tedavilerde invaziv tedavilerin faydalarını sunabilen cerrahi işlem cihazları arayışı, uzun zamandır gündemde olan bir konudur. Bu çabanın bir parçası olarak, mikro iğne matrisi ile radyo frekansla yüz germe tedavi avantajlarını birleştiren MFRF (Minimal Fraksiyonel Radyo Frekans) adlı yeni bir konsept yaratılarak epidermisin ve dermisin problemlerinin giderilmesine çalışılmıştır.

Yeni Jenerasyon Mikro İğneli Fraksiyonel RF Teknolojisi

Yeni DeAge-EX bir Fraksiyonel RF cihazıdır ve MFRF adlı yeni konsepti içerir. Lazer tedavilerinin kısıtlı olarak etkileyebildiği dermis tabakasındaki çeşitli lezyonları çok iyi bir şekilde tedavi eder. Buna ek olarak, eksiksiz bir cilt bakım cihazıdır. Epidermise zarar vermeden dermiste koagülasyon yapar.

Neden DeAge EX ?

NNFR (İğnesiz Yüzeyel Fraksiyonel RF) ve NFR
(İğneli Fraksiyonel RF) başlıkları ile iki adet farklı fraksiyonel RF teknolojisine sahiptir.
Yalıtılmış iğneler sayesinde epidermis'e zarar vermez,
iyileşme süresi kısadır.
Yüksek yoğunluklu enerjinin uygulanması yüksek frekansın uygulama süresini azaltır ve tedavi süresini çığır açıcı bir şekilde kısaltarak tedavinin etkisini arttır ve ağrıyı azaltır.
Hareketli iğne sistemi hem Otomatik modda hem de Manuel modda kullanılabilir. İğneler lezyon ve tedavi bölgesine bağlı olarak çeşitli tedavi yararları sağlar.
İğnelerin hareketini sağlayan güçlü motor sayesinde eğimli dermis bölgelerinde bile düzgün iğne girişi sağlar.
Dermis'te Koagülasyon oluşturmak amacıyla optimize edilen tedavi sayesinde boyun çizgileri, gülme çizgileri, dudak üstü kırışıklıkları gibi diğer cihazların tedavisinde zorlandığı durumlarda mükemmel etki gösterir.

Neden DeAge EX Tedavisinin Güçlü Olduğu Noktalar ve Özellikleri

Gelişmiş ve Hızlı Tedavisi ile Yarar Sağlar

Tedavi derinliği 0.1 mm ile 4 mm arasında ve 0.1 mm'lik artışlarla ayarlanabilir.

Eksiksiz Cilt Bakım Cihazıdır

Gerçek anlamda dermisin RF enerjisi ile doğrudan tedavisi, yeni teknolojidir ve sizi lazerlerin dermise verdiği zarardan uzak tutarak dermiste istediğiniz hedef ve derinliğe tedavinizi uygulamanıza olanak verir.

Çeşitli Endikasyonlar ve Mükemmel Etkiler

İğnelerin epidermisle temas eden üst kısımlarının yalıtılmış olması sadece tedavi edilmek istenen dermis bölgesinde termal hasar oluşturur ve bu sayede epidermise zarar vermeden dermisteki yara iyileşmesi süresi boyunca kolajen üretilir.

Ağrıyı Azaltır ve İyileşme Süresi Çok Kısadır

İnce çaplı iğneleri ile dermiste hasar oluşturan RF enerji aktarım süresini kısaltır böylece hastada belirgin düzeyde ağrı azalır ve tedaviden sonra aynı gün hasta günlük yaşantısına döner.

Atış Sayacı Özelliği

Tedaviden sonraki tedavi sonrası sürecini tahmin edebilmek için elverişli işletim sistemi

Hafıza Özelliği

Tedaviyi kolaylaştırmak için hafıza fonksiyonu bulunmaktadır.

İnvaziv ve Non-invaziv Özelliği

Çeşitli endikasyonların tedavisinde kullanılan, NNFR ve NFR başlıkları arasında geçiş isteğe bağlı olarak, gerek sistem üzerinden gerekse başlıklar üzerinden otomatik olarak yapılabilir.

Endikasyonlar

Geniş Gözenek, Akne / Akne Skarı, Cilt Rejuvenasyonu Cilt Sıkılaştırma, Vücut Sıkılaştırma (Karın), Strech Marks Boyun, Kırışıklık / İnce Çizgi, Beyazlatma , Hiperhidrosis (Aşırı Terleme)

ÜST