Syneron Elos Plus Fraksiyonel Radyofrekans Cihazı

elōs Plus, en çok talep gören epilasyon uygulamalarınızı diode ve ile çoklu uygulamaları yapılabilen cihazların oluşturduğu bir platformdur.

elōs Plus diode lazer ve epilasyon sistemi ile epilasyon uyguamalarınızda size büyük avantajlar sağlar. Fraksiyonel radyo frekans uygulamaları ile cilt yenileme, leke ve kırışıklık tedavilerini efektif bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.
elōs Plus, elos teknolojisi (optik enerji ile Bi-Polar radyo frekansın kombinasyonu) ile tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkin tedaviler yapabilme imkanı verir

Sizin ihtiyaçlarınız arttıkça elos Plus da kendini yenileyebilir.
elōs Plus, diode lazer cihazı, cihazı, fraksiyonel RF cihazı ve bunların yanında toplam 10 aplikatörü ile upgrade edilebilen bir platformdur.

elōs Plus, aynı anda 3 aplikatörün bağlanabilmesine izin verir. Örn. Lazer epilasyon aplikatörünü ve fraksiyonel rf başlığı aynı anda kullanılabilir.

Elos Tekonojisi ve Avantajları

Elos Plus, optik enerjilerin (lazer veya ışık) ve Bi-Polar radyo frekansın (RF) birleştirildiği elos teknolojisini kullanır.
Daha az optik enerji ve Bi-Polar RF ile sinerjik olarak kombine edildiğinde, tüm cilt tipleri için güvenli tedaviler yapma imkanı sunar.
Epidermisi korurken, optik ve RF enerjileriyle iki taraftan ısıtırarak hedefin ısısını yükseltir.

Güvenli, Kolay Kullanım ve Kolay Bakım

elos'a özgü Aktif Dermal İzleme özelliği daha fazla güvenlik için her bir atışta ciltteki empedans değişikliklerini takip eder
Entegre safir kontak soğutma epidermal koruma ve hasta konforunu sağlar.
Akıllı Geri Besleme Sistemi cilt empedansındaki değişikliklerden bağımsız olarak RF enerjisinin hassas iletimini sağlar.

Elos Plus Çoklu Uygulama Platformu

  • Sublative Rejuvenasyon Kollajen artışı için
  • Motif LHR'de dioxde lazer epilasyon için
  • Motif HR epilasyon için
  • SR / SRA Vasküler ve pigmentli lezyonların tedavisi için
  • Sublime Yüz Şekillendirme ve Kırışıklık Tedavisi için
  • Motif IR Odaklanmış Kırışıklık Tedavisi için
  •  AC Akne Tedavisi için
  •  LV / LVA Vasküler lezyonların tedavisi için

Epilasyon için Motif VANTAGE

Motif epilasyon bronzlaşmış cilt de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde pigmentli ve minimal pigmentli kılların kalıcı azaltılmasını sağlar. Motif VANTAGE epilasyon : Diyot lazer ile Radyo Frekansın kombinasyonu olan bu aplikatör yüksek enerjili epilasyon modu ile birlikte yüksek frekanslı çoklu geçişli "ağrısız" Motif modunu destekler. elos'un kombine edilmiş enerjileri çevre dokuya zarar vermezken yüksek oranda bir seçicilikle kıl folikülü ve gövdesini hedefler.

Renk Düzeltilmesi için SR / SRA

Hem SR hem de SRA aplikatörleri iyi huylu pigmentli ve vasküler lezyonların tedavisi için kullanılır. Hedeflenen pigmentli veya vasküler lezyonlar ışık enerjisini emerek hedef dokunun ısısını arttırır. Sonra RF enerjisi önceden ısıtılmış bölgeye akar ve hedefin ısısını güvenli ve etkin bir seviyeye çıkararak cilt görünümünde genel bir iyileşme sağlar.

Yüz Şekillendirmesi ve Kırışıklık Tedavisi

Sublime aplikatörü invaziv olmayan kırışıklık tedavisi için üretilmiştir. Sublime prosedürü kızıl ötesi ışını (700-2000 nm) ile Bi-Polar radyo frekansı (RF) birlikte kullanarak dermisin alt katmanlarını ısıtır. Dermisdeki kolajen ve elastin azlığı dermal hacmi azaltarak cildin sarkmasına neden olur. Bu tedavi uzun dönemli kolajen sentezini uyararak anında ve uzun vadede sıkı cilt görünümünü sağlar.

Kolajeni Arttırmak için Sublative Rejuvenasyon

Sublative aplikatör Bi-Polar radyo frekans enerjisini tek kullanımlık Sublative iD'nin içine yerleştirilmiş bir dizi elektrot aracılığı ile dokuya benzersiz bir şekilde iletir. Bu mikro elektrotlar epidermise minimal hasar vererek dermisin üst katmanlarını kontrollu bir şekilde ısıtıp kolajen ve elastinin belirgin şekilde artışını sağlar. RF iletim sisteminin fraksiyonel tarzdaki yapısı yaygın dermal koagülasyonla birlikte mikro epidermal ablatif hasara sebep olur. Bu, epidermis hasarını en aza indirirken, dermal matrikste güçlü bir yara iyileşme yanıtını başlatır. Matriks noktaları çevresindeki daha az etkilenen doku çevresel ısıtma ile uyarılınca bu durum iyileşme sürecine ivme kazandırır ve daha düzgün, rejuvene olmuş bir görünüm ile birlikte ince çizgiler, kırışıklıklar, ince cilt gevşekliği, cilt düzensizlikleri ve strialarda azalmaya sebep olur.

Akne Tedavisi için AC

elos'un doğal fotodinamik tedavisi (400-980 nm spektrumu) ve RF enerjisi birleşince sebase bezlerinin ve akne bakterilerinin seçici olarak hedeflenmesini sağlar. RF enerjisinin eklenmesi sebase bez aktivitesini azaltırken, mavi ışık aynı anda aktif akneyi yok eder.

Vasküler Lezyonlar ve Varisler için LV / LVA

Bir ile üç tedavi aralığında vasküler lezyonları kolayca tedavi eder. LV aplikatörü vasküler lezyonlar ve 4mm'ye kadar varisleri tedavi eder. LVA aplikatörü ilerlemiş vasküler lezyonlar ve telenjektazi gibi daha küçük ve dirençli damarların tedavisinde kullanılır. Lazer ile radyo frekansı (RF) birleştiren benzersiz elos teknolojisi vasküler lezyonların, telenjektazilerin ve varislerin kontrollü bir şekilde seçici termolizini sağlar. Elos teknolojisinin Bi-Polar RF'i uygulama başlığındaki iki elektrot arasında akarak tedavi bölgesine hedeflenen maksimum enerjiyi iletir.

Sublime ve Sublative Avantajları

Sublime ve Sublative aplikatörlerin kombinasyonu ile yapılan bu yenilikçi tedavi ile cilt dokusu yeniden yapılandırılır ve ciltteki yaşlılık işaretleri tersine çevrilir. Kolajenin birden fazla seviyeden geliştirilmesiyle yüzde tam bir rejuvenasyon gerçekleşir. Sublime aplikatör retiküler dermisin alt tabakalarını (1-3 mm) tedavi ederken, sublative aplikatör papiller dermis ve epidermisi (1 mm'den daha az) tedavi eder. Bu iki aplikatörün kombinasyonu sayesinde en kısa downtime ile pigmentasyon, cilt dokusu, yüz şekillendirme, cilt düzensizlikleri ve kırışıklık tedavileri yapılır. Bu iki aplikatörün ilgili tedavi derinliklerinde kullanılması güvenlik profilini arttırır, downtime süresini azaltırken etkin tedaviler yapmayı sağlar.

Sublime

1) İnvaziv olmayan kırışıklık tedavisi
2) Güvenli ve etkin tedaviler için elos teknolojisi
3) Hızlı tedavi, anında görünür sonuçlar

Sublative

1) Fraksiyonel cilt tedavilerinde yeni bir kategori
2) Tüm cilt tiplerine uygun, epidermise az hasar verirken, dermis üzerinde yüksek oranda etkili.
3) Minimal downtime, kanıtlanmış etkinlik, memnun hastalar

Sublative ID

1) Tedavi seçeneklerini arttırmak ve daha iyi sonuç elde edebilmek için akıllıca tasarlanmış tip
2) Tedavi seansı süresince çıkarılıp, tekrar takılabilen tip

64 Pin

1) Cilt tonu ve dokusunu iyileştiren hızlı bütün yüz Sublatif Rejuvenasyonu
2) Tedavi esnekliği için  400 atışlı tip çeşidi

ÜST