Profound Sayesinde Gençleşmiş Bir Cilt

Profound cildinizi pürüzsüz ve elastik tutan elastin, kolajen ve hyaluronik asit bileşenlerini yeniden oluşturmak için tasarlanmış, devrim niteliğinde yeni bir enerji bazlı yüz tedavisidir. Ameliyat, dolgu maddesi veya botoksa gerek kalmadan Profound, yaşlanan cildi önemli ölçüde iyileştirir, böylece çok daha genç görünebilirsiniz.

Profound Tedavisi Nasıl Bir Uygulamadır ?

Profound, doktor kliniğinde uygulaması yapılabilen, genellikle 45 dakika veya daha kısa sürede gerçekleştirilen hızlı ve tek seanslık bir tedavidir. Doktorunuz uygulamanın konforunu artırmak için lokal bir anestezi yapacaktır. Cihaz, ciltte enerjinin en etkin olacağı cilt katmanlarına hassas bir şekilde belirli miktarda ısı uygulayacaktır.

Hangi yaşlanma belirtileri Profound ile tedavi edilebilir?

Nazolabial katlantılar

Yanaklara hacim vermek

Marionet çizgilerini hacimlendirmek

Çene hattını belirginleştirmek

Boynu düzeltmek

Profound -Cildin 3 Temel Unsurunun Üretimini Derinlemesine Etki Ederek Sağlayan İlk Cihaz

Elastin. Kolajen. Hyalüronik Asit.

Profound’un benzersiz bir şekilde 3 temel cilt unsurunun (elastin, kolajen ve hyalüronik asit) üretimini sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır2. Bu temel cilt yapı taşları dermal hacim oluşturma etkisine sahiptir.

Profound, doğrudan derin dermis üzerine enerji uygulayarak neo-elastojenez, neo-kolajenez ve hyalüronik asit birikimini uyardığı klinik ve bilimsel olarak kanıtlanmış sıcaklık kontrollü ilk radyofrekans cihazıdır. Profound, subkütanöz tabakaya fraksiyonel RF enerjisi uygulayarak yağ dokusunun ve aynı zamanda septumun tedavi edilmesini sağlar.

Profound hem Dermal hem subkütan katmanlar üzerinde etki gösteren kapsamlı bir tedavi seçeneğidir. Yanıt oranının %100 olduğu bu tek seanslı tedavi prosedürüyle kiniğinizde sunduğunuz tedavi seçeneklerinizi genişletin

Profound Cilt Yaşlanmasında Karşılaşılan En Büyük Sorunu Hacim ve Elastikiyet Kaybını Doğal Yolla Çözüyor

Estetik tedavi sunan çoğu doktor için yaşlanan bir cildi tedavi etmenin en zorlayıcı taraflarından biri dermiste kaybedilen hacmin geri yerine konmasıdır. Profound, neoelastinogenezi, neokollajenezi ve yeni hyalüronik asit oluşumunu destekleyerek kaybedilen bu hacmi ve elastikiyeti geri kazandırır.2

Profound, benzersiz bir şekilde yeni dermal hacim oluşturur. Bu, dermise dikkatli ve kontrollü olarak uygulanan termal etki sonrasında doğal iyileşme sürecinin bir sonucu olarak gerçekleşir. Doğal bir yaklaşımı tercih eden hastalar için dolgu veya botoks olmadan vücudun kendi iyileşme süreci desteklenerek dermal hacim ve elastikiyet yaratılır.

Tek Bir Tedavide Tüm Alanlarda Tam Tedavi Kontrolü

Profound ile sıcaklığı, tedavi süresini ve tedavi derinliğini ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Bu da her bir tedavinin tamamen hastaya ve tedavi edilecek cilt rahatsızlığına özel olarak yapılabileceği anlamına geliyor.

Akıllıca tasarlanan Profound el aletleri mikro iğneleri doğru şekilde yerleştirmeniz için sizi yönlendirir. Yüzdeki her bölge tedavi edilebilir: periorbital, perioral, nazolabiyal katlantılar, yanaklar, çene hattı ve boyun. Profound her cilt tipine uygundur.

Gerçek Zamanlı Sıcaklık Kontrolü

%100 öngörülebilir sonuçlar, sürenin %100’ü

Sezgisel Yazılım

Tam tedavi kontrolü: birbirinden bağımsız olarak tedavi bölgesindeki sıcaklığın kontrol edilmesi, tedavi derinliğinin kontrol edilmesi ve tedavi süresinin kontrol edilmesi

Benzersiz Gerçek Zamanlı Geri Bildirim

Tedavi sıcaklık uç noktalarını tam olarak bilin ve bu sayede tam da hedeflediğiniz etkiyi elde edin.

Kolay Dokunmatik Ekran Arayüzü

Kullanımı kolay ve tedavi edilen alanları dikkatle izleyen sezgisel, renkli dokunmatik ekran arayüzü

Dermal ve SubQ Kartuşlar

Her bir çiftte bağımsız sıcaklık kontrolü özelliği bulunan, beş veya yedi çift, çift kutuplu mikro iğne içeren tek kullanımlık, steril tedavi kartuşu

Ergonomik

Dermal başlıkta kolay kılavuzlu yerleşim sağlayan entegre cilt stabilizatörü ve termokinetik cilt soğutma çubuğu bulunmaktadır.

ÜST