Q-10 Premium

Q-Switched Nd:YAG KTP Lazer

Dövme silme , ota nevüs, melazma ve efelit gibi pigmente lezyonların tedavisinde mükemmel etkiler yaratan bir cihazdır. 1064Nm ve 532nm’deki iki farklı dalga boyunu kullanarak, yüksek kalitede lazer ışınları üretir. Düşük bakım maliyeti sayesinde kullanıcıların bakım maliyeti masraflarını azaltır.

Q-Anahtarlı Nd:YAG KTP Lazer

532 nm ve 1064 nm dalga boylarında, 1 ila 10 Hz arasında 2 ila 10 mm’lik spot alanlarında atış yapmanıza imkan tanıyan bir sistemdir. Q-switched Nd:YAG’ın 5 saniyelik kısa pulsu ve 300 saniyelik uzun pulsunu eş zamanlı olarak kullanan çok gelişmiş bir klinik prosedürü vardır; bu nedenle dövme, pigment, por küçültme, sivilce gibi semptomları tedavi edebilir ve sadece birkaç uygulama ile ağrısız bir şekilde cildin elastikiyetini arttırır. Bunlara ek olarak, hastanın günlük yaşantısını etkilemeden çok kısa iyileşme süresi ile en güvenli tedavi yöntemidir. Hasta, cilt tedavisi uygulamalarından hemen sonra makyaj yapıp günlük hayatına devam edebilir.

Endikasyonları :

Dövme silme, damarsal lezyon, ota nevus, lentiginöz, çil, Café au lait lekeleri, lipiner dövme, kırışıklık, lentigo gibi pigmente lezyonlar Nano peeling: Akne porların sıkılaştırılması

ÜST