KOLAJEN BAŞARININ FAKTÖRÜ

Cilt hacmi ve elastikiyeti için vazgeçilmezdir

Cilt hacmi ve elastikiyeti için vazgeçilmezdir Kollajen dermisin birincil yapısal bileşenidir.1 Derinin ağırlığının %70’ini oluşturan kollajen genç ve sağlıklı bir görünüş için gereklidir. Yaşa bağlı ciltteki kollajen miktarının azalması cilt hacmini ve esnekliğini azaltır ve cilt kalitesini bozar. Bu durumun sonuçları arasında kırışıklık oluşumu, doku atrofisi ve yüzün sarkması vardır.

RADIESSE® BU ÇEMBERİ KIRIYOR...

Yaşlanan ciltteki kollajen liflerin dejenerasyonu, düşük hücresel faaliyet, azalmış hücre yenilenmesi ve azalmış protein sentezini içeren kısır döngüyü başlatır.3 RADIESSE® fibroblast aktivasyonu ve yeni kollajen sentezi için mekanik uyarım sağlama işlevi gösteren cilt altı bir iskelet yapı oluşturarak yapısal bozulmaya karşı etki gösterir.4

RADIESSE® – GERME ETKİLİ DOLGU

RADIESSE® birden fazla endikasyon için kullanılabilir

RADIESSE® etkin bir şekilde derin kırışık azaltılması, hacimlendirerek germe, kontur düzeltilmesi ve cilt gençleştirmesi için kullanılabilir. Kırışıklıkların tek tek tedavisi ya da estetik ünitelerin bir bütün olarak tedavi edilmesi için RADIESSE®’in Merz EstetikTM’in başka ürünleri ile birlikte kullanılması önerilebilir.

ÜST