ATT Teknik Servis Hizmeti

50 Yıllık Tecrübe ile Garantili Servis Hizmeti

ATT Medikal olarak 50 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını en kısa sürede, etkin bir biçimde garantili olarak il veya bölge farketmeksizin hızlı bir şekilde karşılamaktayız. Alanında uzman teknik personellerimiz sayesinde sizlerin ihtiyacı olan her türlü tamir, bakım işlemlerinizi ister yerinizde isterseniz atölyemizde sağlamaktayız. Servisimiz TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip olmakla birlikte aşağıdaki tamir ve bakım hizmetleri konusunda sizlere devamlı destek sağlamaktadır.

-Her türlü medikal estetik cihazlar ve lazer sistemleri ve bu sistemlere ait elektronik kartların tamiratı.

-Üretiminide yapmış olduğumuz Lazer soğutucu sistemlerin tamamı (Zimmer Cryo 5, Cryo 6, Epicool ve diğer sistemler). Soğutucu cihazların üretiminide gerçekleştirdiğimizden dolayı gerekli bütün parça ve ekipman servisimizde mevcuttur.

-Kliniklerde ve güzellik merkezlerinde kullanılan her türlü cihaz ve ekipmanın (Diode ve IPL cihazlar, İğneli Epilasyon cihazları, cilt bakım sistemleri, pasif jimnastik sistemleri, vakum terapi cihazları, masaj cihazları vs.) tamirat ve bakımları.

-Tamir ve bakım konusunda uzman olduğumuz kadar fiyat konusundada iddialıyız tamir ve bakım yaptırmadan önce mutlaka bizdende fiyat almanızı tavsiye ederiz. Servis ekibimiz arıza tespiti ve kontrol için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Fiyat bilgisi paylaşımı ve onay alınarak işlemlerinize başlanmaktadır.

-Yapılan tamirat ve diğer işlemlere fatura tarihinden itibaren, belirli sürelerde servis garantisi verilmektedir.

Epicool

Zimmer Cyro 5

Zimmer Cyro 6

ATT Teknik Servis Talep Formu

Telefon ile Hızlı Servis Talebinde Bulunabilirsiniz!

Fiyat ve Bilgi
ÜST