Gerçekten Çok Yönlü

Ödüllü excel V sınıfında en iyi ultra hassas lazer dalga boylarını (532/1064 nm) tek bir cihazda bir araya getiren piyasadaki tek ayarlanabilir lazer sistemidir. Rakipsiz çok yönlülükle hassas uygulama parametreleri sunan excel V yüzeysel ve derin vasküler hastalıklardan iyi huylu pigmentli lezyonlara kadar her türlü vakayı tedavi edebilecek esnekliğe sahiptir.

Performans & Etkinlik

 • Yüksek performanslı çift dalga boylu lazer sistem (532/1064)
 • Özel uzun atışlı Nd:YAG teknolojisi
 • 595 nm dalga boyuna göre oksihemoglobin açısından 5x daha fazla adsorbe edildiği kanıtlanmış 532 nm dalga boyu
 • Gerçek zamanlı otomatik kalibrasyon sistemi
 • 30 saniyede ısınma
 • Birçok tedavi için tek seans

Çok Yönlülük & Rahatlık

 • Premium safir temaslı soğutma— her bir darbe öncesinde, sırasında ve sonrasında
 • Ayarlanabilir sıcaklık düzeyi (5-20° C)
 • Hiç veya kısa hasta bekletme
 • Tüm cilt tiplerine uygundur

Konfor & Güvenlik

 • Premium Safir Temaslı Soğutma—her bir atım öncesinde, sırasında ve sonrasında
 • Ayarlanabilir sıcaklık düzeyi (4° - 20° C)
 • Klorofluorokarbon (CFC) yaymaz

Konforlu Soğutma

excel V modelinin premium safir temaslı soğutma özelliği bölgeler üzerinde yetersiz soğutma ve fazla uygulama riskini ortadan kaldırırken en yüksek düzey hasta konforu sunarak her bir lazer darbesi öncesinde, sırasında ve sonrasında sürekli soğutma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. excel V modelinin temaslı soğutma özelliği sarf malzemesi kullanmadan daha üstün etkinlik, çok yönlülük, konfor ve güvenlik için optimize edilmiştir.

532 nm ile çevreyi koruyun

Dermatologic Surgery* tarafından bölünmüş sayfada yan yana yayımlanan klinik araştırmada 532 nm KTP lazerinin tüm yüz telenjiektazi ve telenjiektazik eritem (kızarıklık) hastalarında daha üstün olmasa da en az 595 nm darbeli boya lazerini kadar etkili olduğu ortaya konmuştur. Araştırmada aynı zamanda 532 nm KTP lazerinin 595 nm darbeli boya lazerine kıyasla hasta konforunu artırdığı ve hedef lezyonları daha hızlı temizlediği da ortaya konmuştur.

Özel truPulse Teknolojisi

CUTERA truPulse teknolojisi darbe süresi boyunca tutarlı ve sürdürülebilir enerji sağlayarak bacak damarları gibi alt ekstremite vasküler lezyonlarına yönelik klinik olarak etkili ilk uzun darbeli Nd:YAG lazeri olarak excel V modelinin yerini sağlamlaştıran tek gerçek uzun darbeli Nd:YAG lazerdir.

Vay be dedirtin!

Birçok noninvaziv tıbbi estetik uygulamasında sonuçlar seans sayısı arttıkça görünür hale gelir. Fakat excel V ile hem uzmanlar hem de hastalar sonuçların anında görüldüğü geniş çeşitlilikteki uygulamalarla “VAY BE” diyor. Excel V modelinin neden herkese “VAY BE” dedirttiğini kendiniz görün.

Mükemmellik için Genesis V

Opsiyonel Genesis V el aleti kırışıklık ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini iyileştiren neo-kollajenoz uyarımı ile mikro damar yayılımlarını güvenli bir biçimde hedeflemek amacıyla 1064 nm Nd YAG Lazer enerjisini hassas mikro atışlar olarak dağıtır. Hastalar ve uzmanlar arasında popüler CUTERA Lazer Genesis prosedürüyle tüm estetik cilt tedavilerini cilalayarak tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı, Mor, Mavi ve Kahverengi Düşünün

excel V neden global tıbbi estetik uzmanlarınca bu denli bağlılıkla takip ediliyor? Kırmızı, Mor, Mavi ve Kahverengi lezyonların düzeltilmesini gerektiren tüm vakaları düşünün. Tüm cilt tiplerindeki yaklaşık 20 farklı endikasyonu tedavi etme özelliğine sahip excel V vaskülerden iyi huylu pigmentli lezyonlara kadar en geniş çeşitlilikteki lezyonları tedavi etme imkânı sunar.

ÜST