EVOLVEX NEDİR?

EvolveX, tüm vücut tadilatını dönüştüren ve onu bir sonraki seviyeye taşıyan nihai eller serbest platformdur. Hastalar, cildi yeniden şekillendirmek, yağları tedavi etmek, karınları şekillendirmek, kalçaları kaldırmak ve kalçaları şekillendirmek için cerrahi olmayan alternatifleri takip ederek benzeri görülmemiş seviyelerde invaziv olmayan tedaviler aramaya devam ediyor. Bu hepsi bir arada platform, cildi yeniden şekillendirmek, yağ dokusunu hedeflemek ve kasları sıkılaştırmak için tek bir sistemde birden fazla teknoloji sunar.

YENİDEN MODELLEME NEDİR?

Merriam-Webster Sözlüğüne göre yeniden modellemenin tanımı yapıyı değiştirmektir; canlı dokunun yapısal olarak yeniden düzenlenmesine, değiştirilmesine veya yenilenmesine neden olmak.

ÖNEMLİ FAYDALAR:

» EvolveX, birden fazla klinik olarak kanıtlanmış teknolojiyle donatılmış tek hepsi bir arada sistemdir.
• Tite (Bipolar RF)
• Ton (EMS)
• Dönüşüm (Bipolar RF ve EMS)
» Cildi yeniden şekillendiren, yağ dokusunu hedefleyen ve kasları şekillendiren tutarlı dönüştürücü sonuçlar üretmek için sinerjistik katmanlama tedavileri sağlamak üzere prosedürler birleştirilebilir.
» Çoklu modaliteler, hastaların cerrahi olmayan, sıfır kesintili prosedürlere olan talebini karşılamak için özelleştirilebilir ve tekrarlanabilir kombinasyon tedavi planlarına olanak tanır.
» Eller serbest tasarımı ve akıllı programlanabilir teknoloji, EvolveX'in prosedürler sırasında hasta-hekim yüz yüze temasını azaltmasına olanak tanır.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ELLER SERBEST CİLT YENİLEME

Tite, cildi yeniden şekillendirmek ve görünümünü iyileştirmek için RF enerjisinin gücünden yararlanır. 8 adet eller serbest aplikatör, özelleştirilmiş ağrısız hasta çözümleri sağlamak için cilde ve deri altı katmana eşit ve hacimsel ısıtma sağlar.

NE TEDAVİ OLABİLİR?
Vücut Şekillendirme (İnvaziv Olmayan)

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ELLER KULLANILMADAN KAS GÜÇLENDİRME TEDAVİSİ

Ton, istemsiz kas kasılmalarını simüle etmek için elektriksel kas uyarımı (EMS) yayarak çalışır. Tone'un 4 eller serbest aplikatörü, kasın görünümünü ve gücünü iyileştirmek için belirli kas gruplarını hedefler.

NE TEDAVİ OLABİLİR?
Vücut Şekillendirme (İnvaziv Olmayan)

ELLER SERBEST TOPLAM VÜCUT DOKUSU, YAĞ VE KAS DÖNÜŞÜMÜ TEDAVİSİ

Transform, bir ziyarette iki prosedür sağlar. Dermal ve adipoz dokunun derinlemesine ısıtılması için bipolar radyofrekans enerjisi (RF) ve elektriksel kas stimülasyonu (EMS), tutarlı dönüştürücü sonuçlar üreten sinerjistik bir katmanlama tedavisi sunmak için dönüşümlü olarak kullanılır.

NE TEDAVİ OLABİLİR?
Vücut Şekillendirme (İnvaziv Olmayan)

Birden fazla eller serbest aplikatörün ve ayarlanabilir kemerlerin kombinasyonu, uygulayıcıların birden fazla ilgili alanda eş zamanlı tedaviler sağlamasına olanak tanır.

GELİRİNİZİ MAKSİMİZE EDİN

» EvolveX'in eller serbest tasarımı ve programlanabilir teknolojisi, muayenehanenizin EvolveX kullanımdayken doktor ve klinisyenin zamanını diğer hastalara ve tedavilere ayırmasına olanak tanır.

» EvolveX, tek bir cihazla cilt yeniden şekillendirme, yağ dokusu tedavileri ve kas şekillendirme sunmanıza, birden çok prosedür ve birden çok gelir akışı sağlamanıza olanak tanır.

ÜST