OPTİMAS NEDİR?

Profesyonel düzeyde estetik prosedürler sunan eksiksiz bir güzellik paketi olan Optimas, cilt yenileme, epilasyon ve cilt renk değişikliği tedavisi için yoğun darbeli ışık, lazer ve radyo frekansı özellikleriyle donatılmıştır.

OPTIMAS, HASTALARINIZ VE İŞİNİZ İÇİN SONUÇLARI OPTİMİZE ETMENİZE YARDIMCI OLACAKTIR.

Optimas tam güzellik platformu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere hasta taleplerinin çoğunu karşılamanızı sağlayacak son sistem teknoloji ışık, lazer ve radyofrekans cihazlarına sahiptir:

» Fraksiyonel cilt yenileme ve gençleştirme
» IPL cilt gençleştirme
» Kolajenin yeniden şekillenmesi ve cilt kontraksiyonu
» Ultra hızlı diyod epilasyon
» Bacak ve yüz damar tedavisi
» Subdermal yağ yeniden şekillenmesi

İŞ İSTASYONUNDAKİ TEKNOLOJİLER

FORMA

Vücudun tüm bölgelerinde kolajenin yeniden şekillenmesi ve cilt kontraksiyonu için ilk otomatik ayarlı termal cilt tedavisi.

Forma, kolajenin yeniden şekillenmesi için non-invaziv, subdermal ısıtma aplikatörüdür. RF enerjisi, rahat bir termal deneyim sağlamak için elektrotlar arasında eşit olarak iletilir. Yerleşik sıcaklık sensörleri, klinik olarak kanıtlanmış optimum sıcaklıkların elde edilmesine ve terapötik sıcaklıklarda uzun süreli maruz kalma için özel kapasiteye izin verir.

A.C.E. Teknolojisinin Faydaları

  • Acquire (Edinme): El aletine yerleştirilmiş akıllı RF termistörleri, cilt sıcaklığını saniyede 1000 defa okuyarak kritik bilgileri alır.
  • Control (Kontrol): RF gücünü otomatik olarak açan ve kapatan programlanabilir «hedef» sıcaklığı ile benzeri görülmemiş güvenlik ve tekdüzelik.
  • Extend (Uzatma): Klinik kanıtlar, (°41C - °43C) sıcaklığa uzun süre maruz kalmanın cilt sıkılaşması için avantajlı olduğunu gösterir.

LUMECCA

Açık veya koyu renki cilt tiplerinde etkili olan, vasküler ve pigmentli lezyonların etkinliğini artırmak için 500-600 nm aralığında 3 kata kadar daha fazla enerji sağlayan çığır açan bir IPL sistemi

Açık ve koyu renkli cilt tipleri için optimize edilen Lumecca, uygulayıcıların yüz pigmentasyonu, yüzeysel damarlar, cilt dokusu ve/veya foto hasarı gibi çeşitli cilt tiplerini ve durumlarını tedavi etme potansiyelini artırır. Lumecca, 600-500 nm aralığında (hemoglobin ve melanin emiliminin tatlı noktası) toplam darbe enerjisinin 40%› ını sağlayan özel bir xenon flaş lamba kullanarak çok çeşitli cilt gençleştirme sorunlarını tedavi ederken, bu durum standart IPL› lerde yalnızca 15-10%› dir.

Faydaları

  • Yüksek tepe gücü ve optimize edilmiş çıkış sayesinde vasküler ve pigmentli lezyonların tedavisinde yüksek verimlilik
  • Standart IPL› lerle gerçekleştirilen 6-4 seanslık tedaviye karşılık 1 veya 2 seanslık tedaviyle foto rejuvenasyon
  • Büyük başlık boyutu ve yüksek atım tekrar oranı ile tedavi seans süresini kısaltır
  • Güçlü safir soğutma başlık, ağrısız işlem sağlar
  • Tüm enerji ayarlarında hızlı atım tekrarlama oranı
  • En yüksek enerji gücü 3300W

Morpheus8, ince çizgiler, kırışıklıklar ve akne skarları gibi yüz bölgersindeki düzensizliklerin tedavisi, selülit tedavisi ve genel cilt tonunun iyileştirilmesi için vücut şekillendirmeside yapabilen fraksiyonel bir cihazdır. Hedeflenen tedaviler için programlanabilir penetrasyon derinliği ve enerji dağıtımı ile Morpheus8 başlık konfigürasyonları yelpazesi ile eksiksiz bir yüz ve vücut yeniden şekillendirme sistemi için idealdir.

Radyo Frekans Destekli Lipoliz (RFAL) için InMode› un BodyTite, FaceTite ve AccuTite el aletleri ile birlikte kullanıldığında Morpheus8, yağlarda koagülasyon, bağ dokusu sıkılaşması ve subdermis&dermiste sub-nekrotik ısıtma yaparak üçlü etki yapar. Anında sonuçlar ve zaman içinde sürekli iyileşme yaparak eksiksiz bir yüz ve vücut yeniden şekillendirme sistemidir.

Morpheus8 Body, derin 8 mm deri altı yağ dokusunun yeniden şekillenmesini sağlayan ilk ve tek FDA onaylı teknolojidir. Morpheus8 Body, 40 ince altın kaplı mikro iğne matrisinden oluşan benzersiz bir geniş yüzey ucu ve 7 mm'lik bir termal profil + 1 mm'lik ek bir ısı profili ile, geniş doku alanlarını mevcut en derin RF seviyelerinde hızlı bir şekilde tedavi etmek için programlanabilir. .

Burst modu RF teknolojisi ile donatılmış Morpheus8 Body, bipolar RF enerjisini tek bir döngüde çok seviyeli tedavi derinliklerine otomatik olarak dağıtır. Dokuyu milisaniye aralıklarla üç seviyede ardışık olarak hedefleme yeteneği, tedavi sürelerinde önemli bir azalmaya izin verir, cilt yaralanmasını en aza indirir, tedavi homojenliğini artırır ve özelleştirilmiş tam vücut fraksiyonel prosedürleri sağlar.

FRACTORA

Fractora, parçalanmış RF (radyo frekansı) pıhtılaşma yoluyla kolajen üretimini uyarır. Fractora, I-VI cilt tipleri için daha dengeli bir cilt tonu ve genç bir görünüm elde ederek cilt kalitesini iyileştirir. Fractora hakemli klinik çalışmalar, akne izleri ve aktif akne, hatta kistik bile tedavisi için etkileyici sonuçlar göstermektedir.

DIOLAZEXL

DiolazeXL, yüksek tepe gücünü büyük bir nokta boyutuyla birleştirerek, istenmeyen tüylerin giderilmesi için kolay ve hızlı bir işlem sağlar.

VASCULAZE

Anjiyomlar, hemanjiyomlar, telenjiektazi, porto şarabı lekeleri, bacak damarları ve diğer iyi huylu vasküler lezyonlar dahil olmak üzere vasküler lezyonlar için nihai çözüm.

ÜST