JetPeel Pro Nedir?

JetPro, cildi tedavi etmek ve güveni artırmak için tasarlanmış gelişmiş cilt bakım teknolojisidir. Estetik endüstrisi için uyarlanmış jet tahrik teknolojisi, en konforlu, sağlıklı tedaviyi ve hızlı görünür sonuçları mümkün kılar.

Cildin ötesinde, JetPro insanların taze, sağlıklı ve harika görünmelerine ve hissetmelerine yardımcı olarak kendilerine ve cilt bakımlarına daha önce hiç olmadığı kadar güven duymalarına yardımcı olur.

Güzellik Bakımlarının Geleceği

JetPro, cilt sağlığı ve güzel güvenin nihai birleşimidir. Estetik tedaviye tamamen farklı bir yaklaşım olan JetPro, dermisin derinliklerinde çalışır, ancak %100 non-invazivdir ve klinik olarak kanıtlanmıştır. İğnesiz, cilt kırılmasız, skar dokusu olmayan, iyileşme süresi ve hasta kesintisi olmayan bir transdermal uygulama sisteminde gözle görülür anında sonuçlar sağlar.

Aslında, JetPro ile güzellik bakımları rahat ve hatta rahatlatıcıdır. JetPro ile güzellik salonu ve spa müşterileri, sakinleştirici ve etkili bir tedavi sürecinde güvenle kendilerinin en iyi halini keşfedebilirler.

Her şey nasıl mümkün olabilir? JetPeel'in özel teknolojisi ile.

JET PRO NASIL ÇALIŞIR?

JetPro, kompakt, kullanımı kolay bir cihazda derin transdermal tedavi sağlamak için kullanılan gelişmiş jet tahrik teknolojisini kullanır.

JetPro, patentli JetPeel el aleti ile cilde uygulanan yüksek basınçlı, ince sıvı jet akımları oluşturur. 45°'lik bir açıda, ses altı hızlı jet akımları, cilt yüzeyine hafif ama güçlü bir baskı uygulayarak, epidermal tabakayı mikrodermabrazyonla eksfoliye eder ve onu transdermal tedaviye hazırlar. Dik olarak uygulandığında, güçlü jet akımları dermiste mikro kanallar oluşturmak için cildi gerer.

Jetpeel pro Bir dizi kozmetik durum için tedavi formülleri olan Jet Solutions ile birlikte kullanılan jet akışları, dermisin derinliklerine iletilen mikro damlacıklar yoluyla yüksek oranda aktif, besin açısından zengin maddelerin hidroporasyonunu sağlar. Bekleme süresi yoktur - dermisin derinliklerine doğrudan uygulama, aynı gün görünür sonuçlar yaratır.

Cihaz iğne kullanmaz ve ciltte herhangi bir kırılma olmaz. Bu, tedavinin %100 ağrısız olduğu, skar dokusuna yol açmadığı ve iyileşme süresi veya dinlenme süresi gerektirmediği anlamına gelir. Tedavi biter bitmez danışanlar hemen normal yaşamlarına dönebilirler. Hepsinden iyisi, sonuçların klinik olarak kanıtlanmış ve görünür olması ve - rahatlatıcı ve gençleştirici tedavi deneyimi ile birleştiğinde - gelişmiş JetPro tedavi cihaz

HASTALAR İÇİN

Acısız İşlem

%100 non-invaziv jet akımları dermise tamamen rahat, dinlendirici ve keyifli bir deneyimle nüfuz eder.

Kesinti Yok

Cilt kırılması veya iyileşme süresi gerekmez. Hasta tedaviden tam bir rahatlık içinde ayrılır ve hemen günlük rutinine dönebilir.

Hızlı görünür Sonuçlar

Dermisin derinliklerine anında teslimat, sonuçların anında ve görünür olduğu anlamına gelir.

Kendine Güvenen ve Güzel

JetPro, klinik olarak kanıtlanmış sonuçların verdiği güvenle rahat ve dinlendirici bir tedavidir.

ESTETİSYENLER İÇİN

Bilimsel Olarak Güçlü

Yüksek müşteri memnuniyeti için aynı gün klinik olarak kanıtlanmış görünür sonuçlar.

Güvenli ve Etkili

Non-invaziv, iğnesiz, sıfır cilt baskısı. Hasta, herhangi bir hasar veya iyileşme gerektirmeden hoş bir deneyim yaşar.

Bir Cihaz, Birden Fazla Uygulama

Çeşitli JetPeel elcikleri ve Jet Solutions ile bağlantılı olarak, tek bir cihaz çok çeşitli tedavi seçenekleri sunar.

Hızlı Yatırım Getirisi

Son teknoloji cihaza yapılan yatırımın mükemmel sonuçlar, memnun müşteriler ve geri dönen müşteriler sağladığı kanıtlanmıştır.

ÜST