BİZ KİMİZ ?

ATT, 1970 yılında tıbbi cihazların satışı ve teknik servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla kurulmuş, 1983 yılına kadar bu hizmetini sürdürmüştür. Bu tarihten itibaren ATT markası ile güzellik, elektroestetik ve medikal cihazlar alanında üretim yapmaya ve yurtdışında ki önemli markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak bu cihazlarla ilgili satış ve teknik servis hizmeti vermeye başlamıştır.

1983 yılında ilk cihazlarının Ar-Ge çalışmalarını başlatan ATT, günümüz teknolojilerini de kullanarak, bugüne kadar otuzdan fazla cihazın Ar-Ge çalışmasını tamamlayıp üretiminin gerçekleştirilmesini sağlamıştır. Kendi markası ile üretimini gerçekleştirdiği cihazların yanı sıra güzellik, elektroestetik ve medikal cihazlar alanında dünyadaki güncel gelişmeleri sürekli takip eden ATT Ar-Ge Grubu, bu alanlardaki yenilikleri ülkemize en kısa zamanda ulaştırmak için her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Ar-Ge Grubunun üretim planlamasını yaptığı cihazların ATT tarafından ülkemizde üretilmesi de mutluluk vericidir. Üretimden sonra çeşitli testlerden ve kalite kontrol sistemlerinden geçirilen cihazların standartları, dünyada kabul gören kalite kriterlerinin tümünü fazlasıyla karşılamaktadır.

ATT' nin medikal departmanında çalışan ve medikal estetik ve kozmetik alanında tecrübeli olan uzman doktorlarımız, satış sonrasında müşterilerin eğitimlerinden de sorumludur.

1983 yılından itibaren ATT; kendi üretimini yaptığı cihazların ve ithalatını yaptığı cihazların Türkiye' deki pazarlamasını kendi bünyesindeki uzman satış ekibi ile yapmaktadır. Uygulayıcılara cihaz ve ürün kullanım eğitimi, ATT tarafından verilen eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Yurt içinde düzenlenen sektörel fuarların, kongre ve sempozyumların büyük bir çoğunluğuna katılan ATT, yurt içi sektörel gelişime katkı sağlayabilecek diğer projeleri de desteklemektedir. Yurt dışında da sektörle ilgili olan fuarlara katılmakta, dünya çapındaki gelişmeleri hem medikal hem de teknolojik çerçevede yakından takip etmektedir.

ATT ürün yelpazesindeki bütün cihazların yedek parçalarını temin etmekte ve teknik servis hizmetlerini yerine getirmektedir. TSEK Servis Yeterlilik Belgesi sahibi olan teknik servisi, üretimini yaptığı cihazlar ile Türkiye distribütörlüğünü yaptığı cihazların sahip olduğu CE, TUV, TSE, FDA gibi standartlar, ATT'nin müşterilerinin kullanımına sunduğu cihazlara en az müşterileri kadar değer verdiğini göstermektedir. ISO Kalite Sistemi sahibi olan yönetimi, yetişmiş ve tecrübeli personeli ile ATT, her zaman müşterilerinin yanında olacaktır.

ATT Medikal Estetik ve Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti
ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi

ÜST