EVOKE NEDİR?

Evoke, devrim niteliğinde, eller serbest bir yüz yeniden şekillendirme platformudur. Bu tescilli non-invaziv teknoloji, eller serbest termal yüz ve beyin altı yeniden modelleme sağlayan bir endüstri ilkidir. Bu alanların yeniden şekillendirilmesi, genç bir görünümle ilişkilendirilen sonuçlar üretir. Muayenehanenizin yüz yeniden şekillendirme tedavileri için müşteri talebinden yararlanmasını sağlayan tıbbi sınıf teknolojide son noktadır.

YENİDEN MODELLEME NEDİR?

Merriam-Webster Sözlüğüne göre yeniden modellemenin tanımı yapıyı değiştirmektir; canlı dokunun yapısal olarak yeniden düzenlenmesine, değiştirilmesine veya yenilenmesine neden olmak.

ÖNEMLİ FAYDALAR

Evoke'un eller serbest yüz aplikatörleri, yanaklara, boyuna ve çene hattına kanıtlanmış bipolar radyofrekans (RF) enerjisi verir. RF enerjisi deri altı katmanın derinliklerine nüfuz ederek Fibro Septal Ağı (FSN) ısıtır. Evoke, sabit bir sıcaklığı muhafaza etme yeteneği ile daha belirgin yüz özellikleri sunmak için dermisi ve deri altı dokuyu yeniden şekillendirir.

Tek bir cihazla çeşitli özelleştirilebilir yüz estetiği tedavileri sağlayın.
Eller serbest tasarımı ve akıllı programlanabilir teknoloji, Evoke'un prosedürler sırasında hasta-hekim yüz yüze temasını azaltmasına olanak tanır.

ÖZELLİKLER

EVOKE YÜZ

Evoke Face, özellikle yanaklara ve gıdıya hitap etmek için tasarlanmış, endüstrinin ilk eller serbest aplikatörüdür. Patentli teknoloji, yüz dokusunu yeniden şekillendirmek ve görünümünü iyileştirmek için RF enerjisinin gücünden yararlanır.

EVOKE BOYUN

Evoke Neck, boyun ve submental bölgeleri tedavi etmek için tasarlanmıştır. Patentli teknoloji, yüz dokusunu yeniden şekillendirmek ve görünümünü iyileştirmek için bipolar RF enerjisinden yararlanır.

PROGRAMLANABİLİR TEKNOLOJİ

EVOKE'UN ELLER KULLANMADAN TASARIMI VE PROGRAMLANABİLİR TEKNOLOJİSİ, UYGULAYICILARIN EVOKE KULLANIMDA OLDUĞUNDA DİĞER HASTALARA VE TEDAVİLERE YENİDEN ZAMANI AYRIŞTIRMASINI SAĞLAR.

ÖNCESİ VE SONRASI

ÜST