2-6 Kasım 2022 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilen yılın en büyük tıbbi organizasyonlarımızdan birisi olan Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ulusal kurultayına katıldık.

05-09 Ekim 2022 tarihleri arasında Granada Luxury Otel, Antalya’da gerçekleştirilen 2. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji kongresine katıldık.

TruSculpt İD Workshop

Cutera Laser ileri düzey satış eğitimi

Eğitim Videoları, Kullanım Klavuzları, Dr. Yazıları, Broşür…

ATT Medikal tarafından İstanbul Reina’da düzenlenen yeni VelaShape III, Elos Plus, CO2RE ve UltraShape V3 cihazlarının tanıtım toplantısı.

ATT Medikal Estetik ve Kozmetik’in distribütörlüğünü yaptığı Avrupa’nın etkin ve başarılı markalarından birisi olan Ericson Laboratoire’ın 2 / 3 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul Cevahir otelde gerçekleştirdiği eğitim ve tanıtım semineri, katılımcıların yoğun ilgi ve beğenisi ile tamamlandı. Ericson Laboratoire’in ünlü eğitmeni Fabienne PRUDENT’in katılımları ile gerçekleşen eğitim programı sonrasında katılımcılarına eğitim sertifikaları teslim edildi.

Ankara’da düzenlenen Güzellik ve Bakım fuarında en dikkat çekici standa sahip olan ATT Medikal, standında Syneron ürünleri için ayırdığı özel bölümde Syneron ailesinin en yeni cihazlarının tanıtımını gerçekleştirdi, Fuara katılan ziyaretçilerin özellikle yoğun ilgi gösterdiği UltraShape, Elos Plus, CO2RE ve Epicare Alexandrite Lazer Cihazları oldu.          

İstanbul’da düzenlenen Güzellik ve Bakım fuarında en dikkat çekici standa sahip olan ATT Medikal, standında Syneron ürünleri için ayırdığı özel bölümde Syneron ailesinin en yeni cihazlarının tanıtımını gerçekleştirdi, Fuara katılan ziyaretçilerin özellikle yoğun ilgi gösterdiği CO2RE ve E-Prime cihazları oldu. Yeni nesil Fraksiyonel Karbondioksit lazer sistemi ve Yüz tedavisine devrimsel bir yenilik getiren E-Prime, özellikle

ATT Medikal Estetik ve Kozmetik’in distribütörlüğünü yaptığı Avrupa’nın etkin ve başarılı markalarından birisi olan Ericson Laboratoire’ın 26 Şubat-1 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya Belek Spice Hotel’de gerçekleştirdiği eğitim ve tanıtım semineri, katılımcıların yoğun ilgi ve beğenisi ile tamamlandı. Ericson Laboratoire’in ünlü eğitmeni Fabienne PRUDENT’in katılımları ile gerçekleşen eğitim programı sonrasında katılımcılarına eğitim sertifikaları teslim edildi.

ÜST