Xeo

Bugün için Üretilmiş, Yarın için Tasarlanmış

CUTERA xeo® modeli tüm uzmanlık alanları için tercih edilen çözümleri barındırma seçeneklerine sahip tamamen özelleştirilebilir bir üründür. Kısacası xeo modeli piyasadaki tüm çoklu uygulama platformundan daha fazla konfigürasyon olanağına sahiptir. Uzmanlık alanlarına gerek bugün gerekse uzun yıllar boyunca uyum sağlama gücü vermek üzere tasarlanmış üstün estetik iş istasyonudur.

Seçeneklerinizi her zaman destekleyin

xeo tüm uzmanlık alanlarını tüm hasta demografisiyle eşleştirmek amacıyla her zaman özelleştirilebilir klinik olarak kanıtlanmış üç adede kadar lazer ve ışık bazlı modüller sunar. Koruyucu bakımdan düzeltme prosedürlerine kadar xeo uzmanlık alanlarını hasta popülasyonu ve ihtiyaçların arttığı doğrultuda genişletecek şekilde konumlandırır.

truPulse ND:Yag Lazer

Geniş çeşitlilikteki hastalıkları CUTERA’NIN herkesten daha iyi bildiği dalga boyu ile tedavi edebilirsiniz. truPulse™ Nd:YAG etkin lazerli epilasyon, yüz ve vücuttaki vasküler lezyonların tedavisi için optimize edilmiştir ve cilt canlandırmaya yönelik son derece popüler Laser Genesis™ prosedürü ve sıfır kızarıklık süresi sunar.

Intense Pulse Light(IPL)

CUTERA’NIN geniş yoğun darbeli ışık seçenekleri yaşlanma belirtilerine karşı çok çeşitli tedavi imkânı sunar. Lazerli epilasyonun yanı sıra xeo + IPL ince çizgi ve kırışıklık ve diskromi görünümünü hafifleterek derin dermal ısıtma sağlar.

Er:YSGG Lazer

CUTERA ablatif cilt yenileme çözümü kısmi veya tam bölge olarak verilen kusursuz ısı ve ablasyon kombinasyonu sunar. Yüzeysel cilt kusurlarında xeo + Er:YSGG uygulamasını deneyin.

Lazer + Işık ve çok daha fazlası

Yedi adede kadar çok fonksiyonlu handpiece üç adet klinik olarak kanıtlanmış lazer + ışık teknolojileri sunan xeo en geniş çeşitlilikte cilt tipi, yaş grubu ve vücut bölgesine yönelik yirmiyi aşkın estetik prosedürü gerçekleştirebilmektedir.

Yeniden Canlandırma için Yeniden Kalibrasyon

xeo tarafından kullanılabilen Yoğun Darbeli Işık seçenekleri cildin genel rengini ve sağlığını onarmada ve yeniden dengelemedeki en güncel örneklemleri sunar. CUTERA’NIN imza Yeniden Canlandıma terapisi prosedürlerine Titan®, LimeLight®, ve ProWave LX™ ile 12 adede kadar saç ve cilt tedavi uygulaması dâhildir

Çok Yönlü İş İstasyonu

xeo kullanıcıları tarafından sıklıkla ‘çok yönlü iş istasyonu’ olarak tanımlanan CUTERA’NIN imza truPulse™ Nd:YAG Lazeri yüksek hızlı lazerli epilasyon, yüz ve alt ekstrimite vasküler lezyonlar ve tüm estetik uygulama paketini tamamlamak ve kusursuz hale getirmeye yönelik CUTERA özel Lazer Genesis™ prosedürü dâhil 15 adet uygulamaya kadar güvenilir ve klinik olarak doğrulanmış lazer teknolojisi arayanlardan yeni muayenehane açmak isteyenlere kadar olmazsa olmaz bir çözümdür.

Performans & Etkinlik

 • Üç ayarlanabilir teknoloji (1064/IPL/2790)
 • Özel truPulse™—Nd:YAG teknolojisi
 • Gerçek zamanlı kalibrasyon sistemi

Çok Yönlülük & Rahatlık

 • 20+ tedavi seçeneği
 • Geniş çeşitlilikteki hastalıklara yönelik daha fazla konfigürasyon ve tedavi parametreleri
 • Yıl boyu prosedür seçenekleri

Konfor & Güvenlik

 • Nd:YAG/IPL ile Temaslı Soğutma—her bir darba öncesinde, sırasında ve sonrasında
 • Kızarıklık YOKTUR (Nd:YAG/IPL)
 • Tüm cilt tipleri için güvenlidir (Nd:YAG/IPL)

Artı Değer & Güvenlik

 • Yükseltilebilir, genişletilebilir
 • 2 yıllık kapsamlı garanti
ÜST