ATT Complex Maxi

Cilt Bakım Cihazı

Cilt bakım cihazımızda; Frimatör, Yüksek Frekans, Vac-Spray, Yüz ve Vücut Masajı, Lifting, İyontoforez, Skin Tester (Dijital nem ölçümü, cilt analizi bölümü), Işıklı Büyüteç ve Vapozon üniteleri bir arada bulunmaktadır.

Complex Maxi Cilt Bakım Cihazını Farklı Kılan Nedir

10 Üniteli ve üç adet farklı cilt analiz sistemi ile cilt bakım cihazı diğer cihazlara göre daha çok uygulama çeşitliliği sunarak sizi diğer merkezlerden farklı kılar.

Complex Maxi Cilt Bakım Cihazı

Sistem Özellikleri

Vapozon; Ozon ve normal buhar butonu, aromatik başlıklı her yöne hareket edebilen aktif kol.
Vapozon ünitesiyle sıcak su buharı cilde verilerek cildin yumuşaması ve gözeneklerin genişlemesini sağlanmasıyla cilt bakımının daha kolay yapılmasını sağlar. Cilt bakımında aromatik yağlar sayesinde rahatlatıcı bir etki yaratır.
Frimatör; Uygulama probu ve 4 adet birinci sınıf fırça seti
Frimatör cilt bakım cihazında bulunan en önemli üniterden biridir. Fırça ile cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda cilde fırça ile masaj ayapar. Frimatör ile ıslak - kuru peeling bakımı yaparak cildin en üst düzeyinde %10 - %15 oranında bulunan su içeren, cildin fonksiyonlarını engelleyerek cildin oksijen alış verişini düzensizleştiren ölü hücreleri ciltten temizler.

Yüksek Frekans; Uygulama probu ve 4 farklı cam elektrot
Cilt bakımında kullanılan yüksek frekans ünitesinin 5 fizyolojik etkisi vardır.
1) Sindirim ve kas sistemine etkisi
2) Termal etkisi
3) Damarları genişletici etkisi
4) Sedatif (Teskin edici)
5) Mikrop ve toksinlere karşı etkisi

Cilt bakım cihazında yüksek frekans kullanarak cillteki ölü tabakaların dökülmesine yardım eder. Ciltteki mükropları öldürür, ciltteki sivilcelerin, siyah noktaların ve lekelerin tedavisine yardımcı olur. Tahriş ve kızarıklıklardan dolayı meyadan gelen acıyı azaltır.
Vakum; 1 Adet vakum kablosu, 3 farklı cam uç
Vakum ile cildin derinlemesine temizliği yapılarak cild yüzeyinde ve gözenkelerin içinde birikmiş tüm kir ve artıkların temizlenmesi sağlanır.
Sprey; 1 Adet sprey kablosu ve 2 adet tonik şişesi
Sprey, cilt bakımında kullanılan toniklerin cildin derinlerine nüfuz etmesini sağlayan yardımcı ünitedir. Sprey şisesi ile çok ince ve hafif zerreli su bazlı, tonik, yağlı ve alkollü solüsyonlar püskürtülür.
Lifting; Aktif uygulama probu ve elektrotları
Cilt bakım cihazındaki bu ünite yüz tedavileri için yapılmıştır. Lifting ünitesi öncelikle kas gücü yetersizliği ile kırışıklık ve yüz sarkması tedavilerinde kullanılır.

Yüz ve Vücut Masajı; 2 adet küçük, 2 adet büyük vakum ucu
Vakum ile cilt bakımı öncesi ve sonrası cildi rahatlatmak için yapılan masajdır.
İyontoforez; Pozitif ve negatif elektrotlar ve kabloları
Suda çözünebilen ürünlerin yedirilmesi işlemine iyontoforez denir. İyontoforez ile cilt bakım ürünlerinin cildin daha derinlerine emilmesine yardımcı olan voltajı düşük güvenli hale dönüştürülmüş doğru akımdır.
Skin Tester; Aktiftest probu ve nötr elektrot
Complex maxi cilt bakımı cihazında bulunan önemli bir ünitedir. Cilt bakımı öncesi ve sonrasında cilt analizi yaparak cildin nem oranını ölçerek cilt bakımından sonra cildin ne oranda düzeldiğini size ekranda gösterir.
Işıklı Büyüteç; Standa adapte edilmiş ve her yöne hareket kolaylığı sağlayan sistem

ATT Complex Maxi Cilt Bakım Cihazı Almanız İçin 8 Neden ?

  1. 10 ünitesi ile cilt bakımında bir çok uygulama yapma imkanı sağlar
  2. 2 adet cilt analiz ünitesi ile cilt bakımı öncesi sorunlu ciltleri tespit edebilme imkanı sağlar
  3. Cilt bakım cihazı ünitelerinden skin tester ile cildin nemi ölçülerek, cildin doğru analiz edilip, doğru ürün uygulanmasını sağlar
  4. Cilt kırışıklık ünitesi olan lifting ünitesi ile, cilt bakımı sırasında 10 dk'lık bir uygulama ile kırışıklık tedavisinde gözle görülür sonuçlar elde edilmesi
  5. Yüksek frekans ünitesi sayesinde cilt bakımı öncesi ve sonrası cildi dezenfekte edip gözenekleri sıkıştırarak, cilt bakımı sonrası oluşabilecek komplikasyonları önlemenizi sağlar
  6. Iyontoforez moduyla cilt bakım ürünlerini kolayca cilt altına yedirme imkanını pratik kullanımıyla sağlar
  7. Kombine cilt bakım cihazı olması kolay kullanımıyla, Complex Maxi cilt bakım cihazı sizin daha konforlu ve pratik uygulamalar yapmanızı sağlar
  8. CE belgeli, 2 yıl garantili ve ATT Medikal güvencesiyle satılan cilt bakım cihazıdır
ÜST