Morpheus8 Nedir ?

Morpheus8, subdermal adipoz dokunun yeniden şekillenmesini sağlayan tüm vücutta uygulanabilen minimal invaziv fraksiyonel RF sistemidir.

Temel Özellikleri

  •  Morpheus8, 8 mm (7 mm + 1 mm termal profil) derinliğe kadar inebilen mevcut en derin fraksiyonel tedavileri sunar.
  • Çift Başlıklar, daha fazla tedavi işlevselliği sağlar: daha küçük tedavi alanları için Morpheus8 ve daha büyük ve daha derin doku tedavileri için Morpheus8 Vücut.
  • Farklı mikro iğne konfigürasyonlarına sahip dört fraksiyonel başlık (Prime 12 pin, Resurfacing 24 pin, Morpheus8 24 pin ve Body 40 pin), klinik olarak kanıtlanmış RF enerjisini birden fazla tedavi derinliğine (0,5 mm - 7 mm) iletir.
  • Akıllı programlanabilir teknoloji ve kolay uygulama ayarlarının yapılabildiği büyük LCD ekran.

Morpheus8 Body, derin 8mm subdermal yağ dokusu yeniden modellemesi sağlayan ilk ve tek FDA onaylı teknolojidir. Morpheus8 Body, 40 ince altın kaplı mikroiğneden oluşan bir matris ve 7 mm'lik bir termal profil + 1 mm'lik ek bir ısı profilinden oluşan benzersiz bir geniş yüzey ucu ile, geniş doku alanlarını mevcut en derin RF seviyelerinde hızlı bir şekilde tedavi etmek için programlanabilir.

Morphheus8, kolajeni yeniden şekillendirmek ve adipoz dokuyu koagüle etmek için tasarlanmış, minimal invaziv bir Subdermal Yağ Yeniden Modelleme Cihazıdır (SARD). Farklı pim konfigürasyonlarına (Prime 12 pin, Resurfacing 24 pin, Morpheus8 24 pin) sahip bu değiştirilebilir mikroiğneleme uçları portföyü, doktorlara özelleştirilebilir tam vücut fraksiyonel tedaviler sunmak için modüler bir çözüm sunar.

MORPHEUS 8 Altın İğneli RF Teknolojisi

ÜST